Nasza Załoga

Justyna - TRENER PERSONALNY, INSTRUKTOR FITNESS

Właściciel klubu, dietetyk, instruktor fitness i trener personalny. Zakochana w ciężarach, treningu funkcjonalnym i zdrowym jedzeniu. Olbrzymią wagę przywiązuje do prozdrowotnego treningu oraz techniki wykonywanych ćwiczeń . Pasjonatka sportu, która odpoczywa tylko w ruchu. Ciągłe doskonali się poprzez  udział w szkoleniach, warsztatach i konwencjach fitness.

Mateusz - TRENER CROSS, TRENER PERSONALNY

Michał - TRENER PERSONALNY

Magister wychowania fizycznego, absolwent katowickiego AWF-u.

 • trener personalny
 • instruktor fitness ćwiczenia siłowe
 • instruktor pływania
 • instruktor gimnastyki korekcyjnej

Zarażony sportem oraz zdrowym stylem życia. Od kilku lat pasjonat treningu siłowego. Swoją wiedzę oraz pozytywną energię przekażę każdej osobie, która się do niego zgłosi. Motywacja do działania i satysfakcja z dobrego treningu gwarantowana.

Agata - INSTRUKTOR FITNESS

Pierwszy trening grupowy przeprowadziła w 2009 roku, a przygodę z fitnessem rozpoczęła kilka lat wcześniej. Do pracy trenera podchodzi bardzo odpowiedzialnie i wychodzi z założenia, że zawsze można coś poprawić / być lepszym niż dotychczas. Dlatego mimo swojego wieloletniego doświadczenia, stara się uczyć na własnych błędach oraz nieustannie poszerzać swoją wiedzę– a w świecie fitnessu jest ona  właściwie nieograniczona.

Do tej pory uczestniczyła w następujących szkoleniach:

 • szkolenia Instruktor Aerobic & Step LICENCE B, przeprowadzone przez Euro Fitness School i Międzynarodowego Edukatora Fitness Jannie Lindeque,
 • szkolenie TBC (Total Body Conditioning), przeprowadzone przez Euro Fitness School i Międzynarodowego Edukatora Fitness Jannie Lindeque,
 • szkolenie Instruktor Pilates cz. I, przeprowadzone w EFS przez Danielę Pignata,
 • szkolenie TABATA Intervall Training ( z Andreas Goller),
 • szkolenie Aero/Workout Ball & Stretching Training ( z Martą Waszczyk),
 • szkolenie BOOTCAMP, Functional Workout ( z Davidem Stauffer),
 • szkolenie Complete Equipment Trainer – system podwieszany, kettlebell, bosu (Marta Wawszczyk),
 • certyfikat TFS Workout Tour ( Tribial Fitness Kraków),
 • certyfikat ukończenia  kursu LEJDIS JUMP – uzyskanie tytułu Master Instruktor Lejdis Jump,
 • certyfikat uczestnictwa w warsztatach metodycznych Pilates & Stretching w Fitness University Kraków (prowadzący – Patryk Tomaszewski),
 • Workshop Stretching w Fit&Funk Kraków,
 • udział w licznych konwencjach fitness organizowanych przez EFS.

Oczywiście nie zamierza zatrzymać się w miejscu, a  powyższa lista będzie się systematycznie powiększać ;)
To zdecydowanie trener z pasją ;)

Dominika - INSTRUKTOR FITNESS

Wielka pasjonatka rożnego rodzaju sportów. Od kilku lat regularnie uczęszcza na zajęcia fitness i spinning. Największe sukcesy Dominiki są związane z bieganiem. Ukończyła dwa maratony: w Katowicach w 2017 z czasem 3h 57min oraz w Warszawie w 2018 z życiówką 3h 45min. Brała udział, także w kilku półmaratonach. 

„Kocham sport, ruch pozwala na relaks zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Na moich zajęciach nie będzie taryfy ulgowej...:)”

Prywatnie szczęśliwa matka i żona. Zawodowo od kilku lat realizuje się w dużej korporacji.

Grażyna - INSTRUKTOR FITNESS

Zapalona pasjonatka aktywności fizycznej od najmłodszych lat. Sympatyczna, uśmiechnięta, pełna energii,"żywioł życia"! Przekonana że zdrowy styl życia, umożliwia rozwój ciała i umysłu, daje energię i siłę do działania, pozwala poczuć się atrakcyjnie,pewnie i wyjątkowo.

Pragnie wywołać wśród ćwiczących "pozytywne zmęczenie" oraz chęć do ciągłej radosnej aktywności fizycznej, oraz uświadomienie , że ćwiczenia dają ogromną satysfakcję a przy żywiołowej muzyce stają się przyjemniejsze.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor Rekreacji Ruchowej. Od 2013r. Instruktor Fitness. Uczestniczka wielu maratonów fitness. Ulubione formy ruchu to , jazda na rowerze, fitness, bieganie, taniec. "Aktywność fizyczna, to dla mnie najlepsze lekarstwo"- świetnie "leczy ciało i duszę", "To fantastyczne móc wyrazić siebie w tym co się kocha!"

Właśnie tą pasją chciałabym zarazić wszystkich uczestników zajęć.

Kasia - INSTRUKTOR PILATESU

Swoją przygodę z pilatesem rozpoczęłam kilka lat temu. Chęć rozwoju osobistego i ogromna pasja jaką stał się dla mnie, doprowadziła do podjęcia decyzji, aby rozwijać się w tej mentalnej dziedzinie aktywności fizycznej i wspólnie zarażać innych zdrowym trybem życia, poprawiać nastój i pomagać w uzyskaniu upragnionej sylwetki. Na swoich zajęciach lubię wykorzystywać różne przybory, takie jak duża i mała piłka, roller czy obręcze, po to, aby rozwijać się nie tylko fizycznie ale także mentalnie.

Ukończone kursy i szkolenia:
- kurs instruktora pilates
- szkolenie pilates z przyborami
- szkolenie pilates dance
- szkolenia „Aktywna przez 9 miesięcy” pozwalające poprowadzić zajęcia dla kobiet ciężarnych.

Dominika - RECEPCJA

W życiu miałam wiele zainteresowań, bo jak przystało na prawdziwą kobietę nigdy nie umiałam zdecydować się na jedno. Zaczynałam od śpiewu, kończyłam na tańcu. Teraz jednak moim największym z nich jest muzyka. Uwielbiam w wolnym czasie wyskoczyć na jakiś koncert albo festiwal. Dzięki temu jestem naładowana pozytywną energią, która na pewno Cię zarażę!

Kontakt

Centrum Treningu

ul. Bogumińska 31
44-350 Gorzyce

tel.:792 092 292
e-mail:centrumtreningugorzyce@gmail.com

Godziny otwarcia:

Pn - Pt:7:00 - 22:00
Sb:9:00 - 20:00
Nd:9:00 - 17:00